Jeugd

U18 slikken zware nederlaag bij eerste wedstrijd in Niveau 2

Vol goede moed maar met grote nervositeit trok onze U18 ploeg naar Beringen, voor hun eerste wedstrijd van dit seizoen in Niv2. Onze ploeg miste 4 spelers wegens blessures en afwezigheden, en 3 andere spelers hadden net een wedstrijd U21 in de benen. Van bij het begin van de wedstrijd greep Beringen onze U18 bij de keel, met zeer snel en georganiseerd basket. BCTO was duidelijk van slag en werd overmeesterd in lengte en afwerking. Een eerste kwart om snel te vergeten met slechts 2 punten van BCTO. Het 2de kwart en 3de verliepen iets beter, maar toch nog te zwak om de grote technische spelers van Beringen onder druk te zetten. Het laatste kwart was slechts een formaliteit, met als enigste doel de tegenstander geen 100ste punt te laten scoren … waar ze toch nog in slaagden. De eerste wedstrijd U18 in Niv2 was een duidelijke wake-up call voor onze spelers, maar hopelijk een goede basis om verder op te bouwen

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *