hoofdstuk 11 – De jaren 2000 – Een nieuw begin

Seizoen 2004-2005

  • Aantal ploegen: 8
  • Aantal leden:

Bestuur

  • Voorzitter: Stef Vanden Borre
  • Secretaris: Eric Leskens
  • Penningmeester: Jean-Pierre Decker
  • Bestuursleden: Robert Elsen, Sven De Clerck, Walter Van Eyck, Peter Van den Berge, Gilles Simonet en Walter Van Acker

Heren

  • Afdeling: Derde provinciale
  • Resultaat:
  • Trainer: Peter Van den Berge en Dorothy Goethals (reserven)
  • Spelers: Lander Brankaer, Bram Perdu, Johan Fransen, Tim Van Assche, Ben Stallaert, Steven Rogiers, Art Ericx, Tim Fransen, Geert Veelhaver, Neel Vandenhouten, Maarten Brankaer, Hans Swinnen, Willem Vanherbergen, Thijs Vandenhouten, Dimitri Elsen, Richard Emerencia, Michael Lecocq, Gilles Simonet, Peter Van den Berge en Sven De Clerck

Dames

  • Afdeling: Tweede provinciale
  • Resultaat:
  • Trainer: Reiner Fransen
  • Speelsters: Elke De Nil, Leen Van Roo, Hanna Perdu, Linde Vandenhouten, Ine Hermans, Nathalie Keuleneer, Sien Van Roy, Sofie De Smet, Riet De Keyzer, Dorothy Goethals , Oona van den Berge, Nathalie Forton, Roos Charlier,Barbara Perdu

Jeugd

  • Afdeling: Junioren jongens
  • Resultaat:
  • Trainer: Sven De Clerck
  • Spelers: Gilles Simonet, Arnaud Bouclier, Jeroen Goossens, Fons Jena, Dennis Philips, Stef Pippeleers, Geert Veelhaver, Jasper Collin, Koen Van Impe, Tuur Jena, Stijn Sohie, Mathias Guns en Antoine Engels

  • Afdeling: Miniemen jongens
  • Trainer: Ben Stallaert en Eric Leskens
  • Spelers: Kevin Weggelaar, Marcel Rood, Filip Tollet, Laurent Verbanck, Cedric Heijman, Roel Derkinderen, Gilles Leloux, Joris Delsaert, Sven Baert, Sam Siren, Pavlo Maksymenko, Tanguy Roberti, Ken Van Hoeve, Andries Robijns, George Wijnen, Sander Goossens
  • Afdeling: Microben jongens en meisjes
  • Trainers: Geert Veelhaver, Gilles Simonet, Frank Lybaert en Luc Vloebergh
  • Spelers: Tijmen Bruyndonckx, Alexandra Gatzios, Mattijs Kempynck, Tim Vloebergh, Ari Lybaert, Antoine Dony, Wim Dunford, Louis Van Eyck, Zeger Nauwelaerts en Quinten Alleys

  • Afdeling: Prémicroben jongens en meisjes

  • Trainers: Geert Veelhaver, Gilles Simonet, Frank Lybaert, Luc Vloebergh

  • Spelers: Tom Bouckaert, Sacha De Clerck, Jonas Koto Ngbabo, Alain Omalongandjo, Emile Van Eyck, Wout Fransen, Willem Röpke, Niclas Kempynck en Dries Loosen

Veteranen

  • Afdeling: Derde provinciale
  • Resultaat:
  • Trainer: Walter Van Eyck
  • Spelers: Walter Van Eyck, Dirk Van Eyck, Walter Van Acker, Marc Vrebos, Tomas Kempynck, Ronnie Willaert, Peter Leskens, Fernand Van den Hauwe, Johan Fransen en Frank Lybaert

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *